Sledovať film Trhlina online

Prehrajte si film Trhlina online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 101 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Trhlina
  Trailer k filmu Trhlina   Sledovať Trhlina online
Žáner:
mysteriózní, thriller
Réžia:
Peter Bebjak
Hrajú:
David Hartl (Andrej Bezanský), Emanuel Hason (doktor Grachula), Mary Havranová (Mia), Ondrej Hraška, Ela Lehotská, Juraj Loj (Jozef Malý)
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2019
Popis:
Možná je to jen legenda, možná záměrná mystifikace a možná děsivá pravda. Ale až příliš mnoho z tohoto příběhu se skutečně stalo…

Nezamestnaný absolvent vysokej školy Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč, a keď sa po vyše dvoch mesiacoch rovnako záhadne objavil, mal na tele čudné popáleniny a zranenia. Bol dezorientovaný, nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo, už nikdy sa nespamätal. Igor pátra ďalej a s údivom zisťuje, že Fischerov prípad nie je ojedinelý - zmienky o tajomnom miznutí ľudí v tomto pohorí siahajú hlboko do histórie. Hrôzostrašných prípadov pribúda. Igor s priateľkou Miou, konšpirátorom Andrejom a tvrdým skeptikom Dávidom prenikajú čoraz hlbšie do problematiky a odhaľujú skutočnosti, ktoré sú oveľa desivejšie než akákoľvek fantázia. Vyberú sa na výpravu priamo do tribečských lesov, kde zažijú udalosti, ktoré sa vymykajú ľudskému chápaniu. Spočiatku nevinné pátranie sa končí tragicky. Toto tajomstvo má totiž príšerne ostré zuby.
Hodnocenie:
56 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski