Sledovať film To je vražda, napsala: Konečně na svobodě online

Prehrajte si film To je vražda, napsala: Konečně na svobodě HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, zďż˝hady, akční, dobrodružný, fantasy To je vražda, napsala: Konečně na svobodě na ČT1!
  Sledovať To je vražda, napsala: Konečně na svobodě online
Žáner:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, krimi, zďż˝hady, akční, dobrodružný, fantasy
Réžia:
Anthony Pullen Shaw
Hrajú:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcherová a Sarah McCulloughová), Phylicia Rashadová (Cassandra Hawkinsová), Michael Jace (Samuel Pinkney), David Ogden Stiers (Stanford Thornton), Madison Mason (Charles Hobbs), Tim Abell (Jeb McNell)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Úspěšná spisovatelka Jessica Fletcher a její další případ, tentokrát hluboko v minulosti, kam se vydává odhalit pravdu o vraždě černého otroka.

Úspěšná spisovatelka detektivních románů a bývalá policistka Jessica Fletcher se na pozvání vypraví na přednášku Cassandry Hawkins, odbornice na historii černochů. Je fascinována nejen její prací, ale také neúnavným úsilím očistit jméno svého předka, otroka Samuela Pickneyho, který byl lynčován v roce 1861 poté, co byl obviněn z vraždy svého majitele. Jessica se jí rozhodne pomoci a pustí se do řešení dávné záhady, neboť překvapeně zjistí, že také její rodina měla s dávným případem cosi společného. A tak se ponoří do historie vzdálené téměř 140 let, aby tu s pomocí svého vlastního předka, virginské aristokratky Sarah McCullough, která jak se ukáže ze starých dopisů, byla sama výtečným amatérským detektivem a už tenkrát se snažila obviněnému Samuelovi pomoci.
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski