Sledovať film Thelma i Louise online

Prehrajte si film Thelma i Louise HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, akční Thelma i Louise na TVP2!
  Trailer k filmu Thelma i Louise   Sledovať Thelma i Louise online
Žáner:
akďż˝nďż˝, drama, akční
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Susan Sarandonová (Louise Sawyerová), Geena Davisová (Thelma Dickinsonová), Harvey Keitel, Michael Madsen (Jimmy), Christopher McDonald (Darryl), Stephen Tobolowsky (Max)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Dobrodružná road movie, která je současně s psychologickým dramatem dvou žen, které se vydávají na cestu ke svobodě, za kterou jsou ochotny zaplatit i cenu nejvyšší.

Louise je servírkou v reštaurácii s rýchlym občerstvením a má problémy so svojím priateľom Jimmym, hudobníkom, ktorý je večne na cestách. Jej kamarátka Thelma navonok pôsobí ako spokojná manželka, ktorá sa poctivo stará o domácnosť a plné brucho svojho despotického manžela Darryla. Obe však cítia, že taký život ich neuspokojuje a jedného dňa sa rozhodnú pre radikálnu zmenu. Nasadnú do auta a vyrazia si užívať ako za starých čias. Thelma sa z pocitu oslobodenia od všednosti opije a miestny Casanova sa ju pokúsi znásilniť. Louise ho po hádke zastrelí. Ženy preto utekajú do Mexika, kam však nikdy nedorazia...
Hodnocenie:
76 %
Sletujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všetky videá relácií televízie TVP2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski