Sledovať film Tenisky online

Prehrajte si film Tenisky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tenisky
  Sledovať Tenisky online
Žáner:
dobrodružný, drama
Réžia:
Justin Tipping
Hrajú:
Jahking Guillory (Brandon), Christopher Jordan Wallace (Albert), Christopher Meyer (Rico), Kofi Siriboe (Flaco), Mahershalalhashbaz Ali (Marlon), Molly Shaiken (Astronaut)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Pätnásťročný Brandon túži po tých najdokonalejších teniskách, aké sa vôbec dajú kúpiť. Myslí si, že mu pomôžu uniknúť krutej realite, ktorej sa pozerá každý deň do očí - má hlboko do vrecka, cíti nezáujem zo strany opačného pohlavia a je terčom posmechu všetkých navôkol, vrátane svojich najlepších priateľov. Keď si na tenisky konečne ťažko zarobí a kúpi si ich, neujde pozornosti miestneho gangstra Flaca, ktorý mu ich jednoducho ukradne. Brandon so svojimi dvoma najlepšími priateľmi vyrazí na misiu s cieľom získať späť svoj majetok. Zároveň vyjde najavo, že gauner Flaco, ktorý v uliciach budí rešpekt a hrôzu, nie je tým, za akého sa vydáva a pod drsným povrchom ukrýva svoje vlastné životné problémy. Tínedžer Brandon so svojou matkou prežívajú len tak zo dňa na deň. Pre deravé obnosené tenisky je stredobodom posmechu v škole a obeťou častých útokov šikanovania. Našťastie, Brandon je drobný a rýchly a často pred nepríjemnosťami utečie. Avšak najsilnejším tromfom je jeho fantázia. Vždy, keď sa ocitne v nezávideniahodnej situácii, na pomoc mu príde astronaut z vesmíru. Keď sa mu konečne podarí získať peniaze na tenisky, po ktorých tak veľmi túži, zoberie mu ich miestny gangster Flaco. Zúfalý Brandon sa najskôr obráti na svojich jediných priateľov, Alberta a Rica, avšak nakoniec sa bude musieť postaviť zoči-voči arogantnému a násilníckemu Flacovi sám.
Hodnocenie:
65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski