Sledovať film Ten najlepší online

Prehrajte si film Ten najlepší HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama Ten najlepší na JOJ!
  Trailer k filmu Ten najlepší   Sledovať Ten najlepší online
Žáner:
�ivotopisn�, drama
Réžia:
George Tillman Jr.
Hrajú:
Robert De Niro (Leslie W. Sunday), Cuba Gooding Jr. (BM2), Charlize Theronová (Gwen Sundayová), Aunjanue Ellisová (Jo), Hal Holbrook (Kapitán), Michael Rapaport (GM1 Snowhill)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Dramatický príbeh sa inšpiroval skutočným životným osudom záchranára Carla Brashera, statočného a čestného muža, ktorého životným krédom bolo heslo „Nikdy sa nevzdávaj!“

Nadaný, ale chudobný černošský mladík z amerického juhu Carl Brasher nemal v roku 1943 na výber. Ako dobrovoľník vstúpil do armády, ale jeho sen o službe v americkom námorníctve sa na každom kroku stretával s otvorenými rasistickými predsudkami. Napriek tomu sa ako prvý černoch dostal do elitnej školy pre potápačov - záchranárov v Bayonne neďaleko New Yorku. Nie je bojovníkom v poli, ale expertom záchranárom. Jeho nadriadený veliteľ Billy Sunday, známy drsný muž, však nie je z Carlovej prítomnosti v jednotke nadšený a dáva mu to poriadne pocítiť. Billy je však v jadre správny chlap a keď sa osudy oboch vojakov niekoľkokrát osudovo pretnú, z ich rivality sa začína postupne rodiť vzácne priateľstvo...
Hodnocenie:
73 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski