Sledovať film Temný dům online

Prehrajte si film Temný dům HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, thriller Temný dům na Filmbox!
  Sledovať Temný dům online
Žáner:
drama, krimi, thriller
Réžia:
Wojciech Smarzowski
Hrajú:
Arkadiusz Jakubik (Edward Srodon), Marian Dziedziel (Zdzislaw Dziabas), Kinga Preisová (Bozena Dziabasowa), Bartlomiej Topa (Mróz), Katarzyna Cynke (Maria Lisowska / Grazyna Srodoniowa), Robert Wabich (Lisowski)
Krajina:
Polsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Detektivní zápletka nás zavádí do drsné krajiny bieszczadských hor. Ve dvou časových rovinách - zločinu a vyšetřování - se seznamujeme s příběhem vášně a násilí. Obě dějové linie spojuje hlavní svědek, Edward Środoń, který se před lety náhodou objevil v hospodářství rodiny Dziabasů a spustil tak sérii tragických událostí. Temnou atmosféru stupňuje zasazení snímku do období 70. a 80. let v komunistické Polské lidové republice. Scénář filmu, jemuž se přezdívá "polské Fargo", vznikal dlouhých dvanáct let a autoři v něm čerpají z tradice antického dramatu i detektivky. Smarzowski spojuje psychologickou sondu s thrillerem a pátráním po pravdě, která vždycky bývá nebezpečná.
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski