Sledovať film Taxi online

Prehrajte si film Taxi online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, akční Taxi na !
  Trailer k filmu Taxi   Sledovať Taxi online
Žáner:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, akční
Réžia:
Gérard Pires
Hrajú:
Samy Naceri (Daniel Morales), Frédéric Diefenthal (Émilien Coutant-Kerbalec), Marion Cotillardová (Lilly Bertineauová), Manuela Gouraryová (Camille Coutant-Kerbalecová), Emma Sjöbergová (Petra), Bernard Farcy (komisař Gibert)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1998
Popis:
Je to lepší než horská dráha - stačí nasednout!

Ide o príbeh policajta a taxikára, ktorí spoja svoje sily na to, aby chytili zločinecký gang... Daniel žije v Marseilles a živí sa roznášaním pizze. Už ho to však nebaví, nuž sa stane taxikárom, pričom jeho snom je byť pilotom Formule 1. Preto si do svojho auta namontuje výkonný motor a rôzne vylepšenia a iba čaká na zákazníka, ktorý sa niekam veľmi ponáhľa. Jedným z nich je aj policajt v civile, ktorý sa stane
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski