Sledovať film Taxi online

Prehrajte si film Taxi online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, komedie, krimi, thriller Taxi na !
  Trailer k filmu Taxi   Sledovať Taxi online
Žáner:
akční, komedie, krimi, thriller
Réžia:
Tim Story
Hrajú:
Queen Latifahová (Belle), Jimmy Fallon (Washburn), Henry Simmons (Jesse), Jennifer Espositová (Poručík Marta Robbinsová), Gisele Bundchenová (Vanessa), Ana Cristina De Oliveiraová (Rudovláska)
Krajina:
USA, Francie
Rok výroby:
2004
Popis:
On je ozbrojen, ale Ona je nebezpečná.

Belle Williamsová je krásna, neústupná a sexi taxikárka, známa tým, že sa ulicami New Yorku zásadne rúti rýchlosťou presahujúcou 150 km za hodinu! Andy Washburn je mladý, sympatický detektív, jeden z najlepších, ktoré New York má, ale, bohužiaľ, zároveň jeden z najhorších šoférov, akého kedy mesto zažilo. Andy je na horúcej stope gangu brazílskych bankových lupičiek vedených krásnou Vanessou a prehovorí Belle, aby mu pomohla štvoricu prefíkaných zlodejok chytiť. Chladnokrvná taxikárka a sebavedomý policajt sa spoločne púšťajú do napínavej hry na mačku a na myš a usilujú sa vypočítavé krásky prekabátiť. Divoká naháňačka sa môže začať, ale len v tom prípade, ak sa dovtedy Belle a Washburn nezabijú navzájom...
Hodnocenie:
47 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski