Sledovať film Sztorm online

Prehrajte si film Sztorm HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, dobrodru�n� Sztorm na TVP2!
  Trailer k filmu Sztorm   Sledovať Sztorm online
Žáner:
drama, dobrodru�n�
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Jeff Bridges (Kapitán Christopher 'Skipper' Sheldon), Caroline Goodallová (Dr. Alice Sheldonová), John Savage (McCrea), Scott Wolf (Charles Gieg), Jeremy Sisto (Frank Beaumont), Ryan Phillippe (Gil Martin)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Největší silou v přírodě je přežít. Film natočený podle skutečné události.

Na školskú plachetnicu Albatros prichádza skupina študentov z bohatých rodín, pre ktorých bude plavba Karibikom nielen letnou školou, ale aj veľkou skúsenosťou. Majú sa tu naučiť zodpovednosti a spoľahlivosti. Kapitánom Albatrosa je drsný Skipper. Nesúrodá skupina chlapcov ho najskôr považuje za surovca a samoľúbeho chválenkára, ale postupne zisťujú, že kapitán je správny chlap. Počas plavby zažívajú rôzne dobrodružstvá a postupne sa medzi mladými námorníkmi formujú aj vzťahy. Nečakaná búrka však loď prevráti a s ňou zostane pod hladinou aj päť členov posádky, vrátane kapitánovej manželky. Keď sa stroskotanci vrátia do USA, kapitána Skippera námorná komisia obviní zo zanedbania povinností a zodpovednosti za smrť piatich ľudí...
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všetky videá relácií televízie TVP2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski