Sledovať film Svět patří nám online

Prehrajte si film Svět patří nám online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Svět patří nám na CS Film!
  Trailer k filmu Svět patří nám   Sledovať Svět patří nám online
Žáner:
komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
Jiří Voskovec (Kamelot), Jan Werich (Kamelot), Bohuš Záhorský (Dexler), Vladimír Šmeral (Josef Forman), Ladislav H. Struna (Holister), Jaroslav Průcha (Antonín Hart)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1937
Popis:
Jak dva kameloti zachraňovali demokracii.

Proti všem podvodníkům, kariéristům a darebákům brojí ve svém čtvrtém a posledním filmu Voskovec s Werichem. Film je, až na nepatrné změny, adaptací jejich divadelní hry Rub a líc a natočil ji v roce 1937 Martin Frič. Voskovec a Werich tu hrají dva konkurenční kameloty, kteří ve svém soupeření pokračují i jako malíři propagačních nápisů, na které ovšem málem doplatili a tak se raději spojili. Jejich prostřednictvím můžete sledovat boj ctižádostivého podvodníka Dexlera proti dělníkům vedeným Dexlerovým bývalým spolupracovníkem Formanem, půvabnou rozhlasovou hlasatelkou Markétkou a poctivým ředitelem továrny Hartem. Hrdinové v podání Voskovce a Wericha jsou jakýmsi hybným mechanismem střetnutí dobra a zla.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
CS Film CS Film Archív a všetky videá relácií televízie CS Film online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski