Sledovať film Svatební cesta online

Prehrajte si film Svatební cesta online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Svatební cesta na !
  Sledovať Svatební cesta online
Žáner:
komedie
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
Eva Gérová (Helena Cejková), Růžena Šlemrová (Helenina matka), Adina Mandlová (Holanová, Káta), František Krištof-Veselý (Prof. Artur Cejka), Marie Ptáková (Blazková), Stanislav Strnad (Evzen Gregor)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
První společná cesta novomanželů může přinést spoustu radostí, ale i komplikací.

Seriózní profesor Artur Čejka zachránil život herečce Kátě Holanové, jež se pokoušela spáchat sebevraždu. Den nato se oženil, s novomanželkou Helenou odjel na líbánky a cestou znovu potkal Káťu. Mladá žena nemá ani haléř, jede načerno a prosí ho, aby jí koupil lístek. Artur souhlasí, v Brně s ní vystoupí - a vlak jim ujede. Helena ničemu nerozumí a neví, jak tu ošemetnou situaci vysvětlí bratislavským příbuzným, kteří očekávají, že je navštíví v doprovodu svého chotě...
Hodnocenie:
69 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski