Sledovať film Svatba upírů online

Prehrajte si film Svatba upírů online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online horor, komedie, romantický Svatba upírů na !
  Trailer k filmu Svatba upírů   Sledovať Svatba upírů online
Žáner:
horor, komedie, romantický
Réžia:
Jaroslav Soukup
Hrajú:
Rudolf IV. Hrušínský (Richard Bancroft), Iveta Bartošová (Olivie), Petr Nárožný (strýc Archibald), Viktor Preiss (hrabě Kronberg), Luděk Kopřiva (doktor Hermann), Nelly Gaierová (stará nóbl dáma)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Česká upírska komédia alebo skôr horor o tom, že keď je láska obrovská, na potrave nezáleží…

Hrdinom je mladý anglický Šachtic Richard Bancroft, ktorý prichádza do Prahy s osvojím strýkom, obchodníkom Archibaldom. A práve tu sa nesmelý Richard zoznámi s krásnou a tajomnou dievčinou, do ktorej sa okamžite zamiluje. Čoskoro sa však ukáže, že šľachtická spoločnosť, v ktorej sa toto dievča menom Olivia pohybuje, cez deň spí a v noci sa venuje tak trochu nezvyčajnému spôsobu obživy - totiž vysávaním krvi nevinným obetiam. Láska si však nedá rozkazovať, a tak s tradičným ospravedlnením, že nikto nie je dokonalý, sa medzi mladými ľuďmi rozhorí hlboký vášnivý cit. To sa ovšem nepáči Olivinmu sprievodcovi Kronbergovi, ktorý je zároveň vodcom skupiny upírov
Hodnocenie:
64 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski