Sledovať film Sudá a lichá online

Prehrajte si film Sudá a lichá online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi Sudá a lichá na !
  Trailer k filmu Sudá a lichá   Sledovať Sudá a lichá online
Žáner:
komedie, krimi
Réžia:
Sergio Corbucci
Hrajú:
Terence Hill (Johnny Firpo), Bud Spencer (Charlie Firpo), Luciano Catenacci (Parapolis), Marisa Lauritová (Susanna), Kim McKayová, Sal Borgese (Nynfus)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
1978
Popis:
Nezabudnuteľní Bud Spencer a Terence Hill v akčných komédiách na TV JOJ.

Vodič kamiónu Charlie Firpo si žije svojím životom, kým nenarazí na príslušníka americkej námornej polície Johnny Firpo. Ako áno, ako nie, obaja kumpáni musia spojiť svoje sily, aby spoločne zlikvidovali bandu gangstra Nynfusa, ktorá chce zabrániť loďstvu Spojených štátov amerických vo víťazstve v súťaži námorných síl. Pomocou rôznych stávok, hier a súťaží sa obaja dostanú až do samotného hlavného stanu zločineckého gangu, aby zločincov zlikvidovali. To však nie je všetko, čo ich čaká. Najväčším prekvapením pre nich je zistenie, že sú vlastne bratia!
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski