Sledovať film Špinavý trik online

Prehrajte si film Špinavý trik online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1216 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Špinavý trik
  Trailer k filmu Špinavý trik   Sledovať Špinavý trik online
Žáner:
Drama, Historický, Krimi, Thriller
Réžia:
David O. Russell
Hrajú:
Christian Bale (Irving Rosenfeld), Bradley Cooper (Richie DiMaso), Amy Adamsová (Sydney Prosserová), Jeremy Renner (starosta Carmine Polito), Jennifer Lawrenceová (Rosalyn Rosenfeldová), Louis C.K. (Stoddard Thorsen)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Podvádět se musí umět.

Vo filmovej novinke režiséra Davida O. Russella budeme svedkami jedného z najväčších škandálov v histórii USA. Snímka American Hustle je príbehom prvotriedneho podvodníka Irvinga Rosenfelda, ktorý je so svojou nemenej rafinovanou partnerkou a milenkou Sydney Prosser donútený pracovať pre vyšinutého agenta FBI Richieho DiMasa. Ocitajú sa v nebezpečnom, no zároveň fascinujúcom svete vládnych funkcionárov a mafiánov. Jeremy Renner sa predstaví v úlohe Carmina Polita, vášnivého politického manipulátora z New Jersey, ktorý má na krku nielen Irvinga a Sydney ale i vládnych agentov. Skrytú hrozbu predstavuje aj Irvingova nevyspytateľná manželka Rosalyn. American Hustle sa, podobne ako ostatné filmy Davida O. Russella, vymyká presnej žánrovej definícii. Základom sú nefalšované emócie a boj o holý život.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski