Sledovať film Špión, který mi dal kopačky online

Prehrajte si film Špión, který mi dal kopačky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, komedie Špión, který mi dal kopačky na !
  Trailer k filmu Špión, který mi dal kopačky   Sledovať Špión, který mi dal kopačky online
Žáner:
akční, komedie
Réžia:
Susanna Fogel
Hrajú:
Sam Heughan, Justin Theroux, Mila Kunisová (Audrey), Kate McKinnon (Morgan), Gillian Andersonová, Ólafur Darri Ólafsson (Backpacker)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Prostě na to mají.

Audrey a Morgan sú najlepšie priateľky, ktoré sa nevedomky zapletú do medzinárodného sprisahania vo chvíli, keď jedna z nich zistí, že jej bývalý priateľ je špión. Svet špiónov však vôbec nie je pripravený na dve bláznivé ženy a ich bezbrehé vyčíňanie. Tridsiatničky Audrey a Morgan sú od detstva najlepšie kamarátky a bývajú spolu v Los Angeles. Jedného dňa sa u nich v byte objaví Drew, bývalý priateľ Audrey, ktorého prenasleduje banda nebezpečných zabijakov. Vyjde najavo, že Drew je v skutočnosti britský tajný agent, o čom dovtedy nikomu nepovedal. Dievčatá sa tak nevedomky zapletú do medzinárodnej špionáže, na úteku pred prenasledovateľmi precestujú celú Európu, omylom zlikvidujú zopár podozrivých jedincov a pokúsia sa zachrániť svet.
Hodnocenie:
61 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski