Sledovať film Spider-Man online

Prehrajte si film Spider-Man online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1215 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Spider-Man
  Trailer k filmu Spider-Man   Sledovať Spider-Man online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Sam Raimi
Hrajú:
Tobey Maguire (Spider-Man/Peter Parker), Willem Dafoe (Green Goblin), Kirsten Dunstová (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Cliff Robertson (Strýc Ben Parker), Rosemary Harrisová (Teta May)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Kto som? Naozaj to chcete vedieť? Som Spider-Man!

Ešte včera bol Peter Parker obyčajný študent s pozoruhodným nadaním na fyziku. To však bolo včera. Jediná návšteva oddelenia pre genetiku na Columbijskej univerzite a malé pohryznutie zmutovaným pavúkom ho radikálne zmenilo. Na druhý deň ráno už nepotrebuje ani silné dioptrie, ani hodiny v posilňovni. Okrem svalov dostal do vienka i superschopnosti pavúčieho rodu. Udrží sa na stene, môže sa hojdať na vláknach, má nadľudskú silu a predovšetkým pavúčí zmysel, ktorý ho varuje pred každým nebezpečenstvom. A ten bude potrebovať. Šialený milionár Norman Osborn, vlastniaci chemickú firmu OsCorp, v ktorej prebieha výskum nanotechnológií, sa totiž práve premenil na Zeleného Goblina a hodlá s pomocou ničivých zbraní ovládnuť svet...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski