Sledovať film Smrtonosná pasca 3 online

Prehrajte si film Smrtonosná pasca 3 HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, thriller, akční Smrtonosná pasca 3 na JOJ!
  Trailer k filmu Smrtonosná pasca 3   Sledovať Smrtonosná pasca 3 online
Žáner:
akďż˝nďż˝, thriller, akční
Réžia:
John McTiernan
Hrajú:
Bruce Willis (John McClane), Jeremy Irons (Simon Peter Gruber), Samuel L. Jackson (Zeus Carver), Graham Greene (Joe Lambert), Colleen Campová (Connie Kowalski), Larry Bryggman (Inspektor Walter Cobb)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Bruce Willis po tretí raz ako John McClane, chrabrý policajt bojujúci proti teroru, tentoraz v uliciach New Yorku.

Do pokojného newyorského rána zasiahne výbuch bomby v obchodnom dome. Terorista, ktorý sa predstaví ako Simon, žiada, že chce jednať iba s polcajtom Johnom McClaneom. A čoskoro s ním začne hrať smrtiacu hru, aby Johna totálne zničil. Prikáže mu ísť do Harlemu s transparentom: Neznášam negrov. Pred lynčom Johna zachráni černošský obchodník Zeus Carver. Po chvíli dá Simon Johnovi novú úlohu - v jednom z vagónov metra je ďalšia bomba. Ide o blázna, alebo o pomstu proti Johnovi? Alebo sa za všetkým skrýva niečo iné a Simon potrebuje odpútať pozornosť polície, aby nemohla zasiahnuť?
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski