Sledovať film Smrt si říká malárie online

Prehrajte si film Smrt si říká malárie online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1023 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Smrt si říká malárie na !
  Sledovať Smrt si říká malárie online
Žáner:
drama
Réžia:
Phillip Noyce
Hrajú:
Hilary Swanková (Mary), Brenda Blethynová (zpěvačka), Sam Claflin (Ben), Frank Grillo (Peter), Lux Haney-Jardine (George), Bongo Mbutuma (Pumelele)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Hilary Swank v roli Mary a Brenda Blethyn jako Martha představují americkou návrhářku interiérů a britskou ženu v domácnosti, které spolu nemají nic společného, až na jedno. A bez toho by se raději obešly. Když vypukne malárie, život těchto dvou absolutně odlišných žen se navždycky změní. Vznikne mezi nimi pevné přátelství a v rámci úsilí o prevenci malárie se vydají na dramatickou cestu do Afriky, během níž objevují samy sebe. Začínají znovu budovat svůj život a ukazují, jak i obyčejní lidé mohou něco významného dokázat a vyvolat pozitivní změnu. S pomocí Maryina odcizeného otce, který kdysi dělal politickou kariéru, žádají mocné tohoto světa i obyčejné lidi, aby se ve věci angažovali a uvědomili si svou společnou odpovědnost vůči dětem na celém světě.
Hodnocenie:
68 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski