Sledovať film Skutočné vraždy: Tri spálne a jedno telo online

Prehrajte si film Skutočné vraždy: Tri spálne a jedno telo HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, zďż˝hady, fantasy Skutočné vraždy: Tri spálne a jedno telo na Doma!
  Sledovať Skutočné vraždy: Tri spálne a jedno telo online
Žáner:
drama, krimi, z�hady, fantasy
Réžia:
Lynne Stopkewich
Hrajú:
Candace Cameron Bureová (Aurora Teagarden), Lexa Doigová (Sally Allison), Marilu Hennerová (Aida Teagarden), Yannick Bisson (Martin Bartell), Peter Benson (detektiv Arthur Smith), Miranda Frigonová (detektiv Lynn Liggett)
Krajina:
Kanada, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Aurora Teagardenová souhlasila, že pomůže své matce, realitní agentce Aide, a předvádí jeden z jejích domů potenciálnímu kupujícímu Martinovi Bartellovi, charismatickému muži s tajemnou minulostí. Je šokovaná, když Martin objeví na dvoře domu mrtvé tělo místní realitní agentky Tonie Lee. Po příjezdu policie se Aurora spolu s Martinem pouští do vlastního vyšetřování vraždy.
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski