Sledovať film Skutočné vraždy: Stratená lebka online

Prehrajte si film Skutočné vraždy: Stratená lebka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, krimi, záhady, fantasy Skutočné vraždy: Stratená lebka na !
  Sledovať Skutočné vraždy: Stratená lebka online
Žáner:
drama, krimi, záhady, fantasy
Réžia:
Martin Wood
Hrajú:
Candace Cameron Bureová (Aurora Teagarden), Lexa Doigová (Sally Allison), Marilu Hennerová (Aida Teagarden), Bruce Dawson (John Queensland), Peter Benson (Arthur Smith), Sonya Salomaaová (Marcia)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2015
Popis:
Knihovnice a amatérská detektivka Aurora "Roe" Teagardenová je členkou čtenářského klubu s názvem "Skutečné vraždy", ve kterém se každý měsíc setkávají milovníci záhad a analyzují skutečné případy zločinu. Když jedna ze starších členek skupiny, Jane, zemře, překvapivě zanechá Aurore svůj dům, spolu se šokující stopou ukrytou v sedačce u okna - tajemnou lidskou lebkou. Aurora zapojí všechny své vyšetřovací schopnosti a s pomocí skeptické přítelkyně Sally se snaží tuto záhadu vyřešit. Její život se dokonce ocitne v ohrožení, když se ze všech sil snaží odhalit pravdu a dostat vraha před soud.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski