Sledovať film Sindbad: Legenda siedmiu mórz online

Prehrajte si film Sindbad: Legenda siedmiu mórz online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, zďż˝hady, rodinnďż˝, animovaný, dobrodružný, fantasy Sindbad: Legenda siedmiu mórz na Polsat!
  Trailer k filmu Sindbad: Legenda siedmiu mórz   Sledovať Sindbad: Legenda siedmiu mórz online
Žáner:
animovanďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, zďż˝hady, rodinnďż˝, animovaný, dobrodružný, fantasy
Réžia:
Patrick Gilmore, Tim Johnson
Hrajú:
Brad Pitt (Hlas Sindibád), Catherine Zeta-Jonesová (Hlas Marina), Michelle Pfeifferová (Hlas Eris), Joseph Fiennes (Hlas Proteus), Dennis Haysbert (Hlas Kale), Timothy West (Hlas Dymas)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Legendárny námorník Sindibád musí na výzvu bohyne Eris hľadať na konci sveta ukradnutú Knihu pokoja a zachrániť život svojho priateľa z detstva, vladára Protea.

Sindibád, najodvážnejší a najnotorickejší tulák na svete, ktorý kedy preplavil sedmoro morí, trávi svoj život tak, že priam vyzýva na to, aby sa vyskytli problémy. To sa aj stane, a on sa musí vybrať na veľkú cestu. Až na konci sveta sa totiž nachádza jeden z najväčších pokladov múdrosti - Kniha pokoja, ktorú ukradli bohyni Eris. Buď ju Sindibád nájde a zachráni, alebo jeho priateľ z detstva, Proteus, príde o život. Sindibád sa však rozhodne celkom nečakane - na ostrove Fidži v záplave zábavy a slnka zabudne na svoju úlohu. Ale Proteus, ktorý je zasnúbený s krásnou Marinou, mu nedá pokoja a Sindibád sa musí rýchlo vrátiť k svojej osudnej ceste. Podarí sa prekonať zlého ducha, ktorý celkom ovládol legendárneho námorníka?
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
Polsat Polsat Archív a všetky videá relácií televízie Polsat online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski