Sledovať film Sedm havranů online

Prehrajte si film Sedm havranů online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, válečný Sedm havranů na !
  Sledovať Sedm havranů online
Žáner:
drama, válečný
Réžia:
Vladimír Čech
Hrajú:
Vlastimil Čaněk (Vašek), Milan Jedlička (Lozja), Josef Hajdučík (Křišťanův přítel Viktor), Luděk Eliáš (Tulicův starší syn Robert), Jiří Bednář (Zedenek), Jiří Ostermann (Aniččin milý šofér Pavel)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
V 60. letech dochází k přehodnocování partyzánského tématu: vnáší se nejen věrohodný náhled na strádání a psychický tlak, ale také na tolik opěvovanou statečnost. I mezi partyzány se mohl vyskytovat zrádce, který ohrožoval všechny ostatní. Tak je tomu i v nadbytečně překombinovaném dramatu odehrávajícím se v drsném prostředí beskydských hor. I když se režisér Vladimír Čech, ještě nedávno přikyvující stalinistické poetice, snaží chytit takříkajíc "druhý dech", z celého vyprávění čiší módní, vypočítavá spekulace, neobratně si pohrávající s obtížně zjistitelnou pravdou. Partyzáni totiž nedokáží odhalit, kdo je zrazuje, před nacisty ustupují s vědomím, že jeden z jejich řad je chce vydat nepříteli.
Hodnocenie:
66 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski