Sledovať film Schmitke online

Prehrajte si film Schmitke online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1055 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi, mysteriózní Schmitke na !
  Trailer k filmu Schmitke   Sledovať Schmitke online
Žáner:
komedie, krimi, mysteriózní
Réžia:
Štěpán Altrichter
Hrajú:
Peter Kurth (Julius Schmitke), Johann Jürgens (Thomas Gruber), Helena Dvoráková (Julie), Jakub Žáček (starosta Potužák), Petr Vršek (Kryšpín), Lana Cooper (Anne Schmitke)
Krajina:
Německo, Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Mysteriózní detektivka o pátrání po chuti do života na vrcholcích Krušných hor.

Příběh neotřele a originálně vyprávěného filmu se odehrává v současném Německu a Česku, jeho hlavní část pak na pomezí - v malém městečku uprostřed lesů na hřebenech Krušných hor. S lehkým komediálním nadhledem nabízí mix napínavé detektivní zápletky s místy až dokumentárně realistickým pohledem na dnešní Sudety. Hlavní postavou je stárnoucí inženýr Julius Schmitke. A také Krušné hory, které byly, stejně jako Schmitke, už téměř úplně prázdné a zničené, ale v současnosti se dávají znovu dohromady a život se do nich pomalu ale jistě vrací.
Hodnocenie:
65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski