Sledovať film Saw VI online

Prehrajte si film Saw VI online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1074 filmov a 97 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Saw VI
  Trailer k filmu Saw VI   Sledovať Saw VI online
Žáner:
Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Kevin Greutert
Hrajú:
Tobin Bell (Jigsaw), Costas Mandylor (Mark Hoffman), Mark Rolston (Dan Erickson), Betsy Russellová (Jill Tucková), Shawnee Smithová (Amanda Youngová), Peter Outerbridge (William Easton)
Krajina:
Kanada, USA, Velká Británie, Austrálie
Rok výroby:
2009
Popis:
On mi pomohl.

Šieste pokračovanie kultovej hororovej série SAW. Mark Hoffman pokračuje v krvavom odkaze svojho mentora Jigsawa, ktorý pred rokmi celú túto zvrátenú hru odštartoval. Kto si tentokrát zaslúži bojovať o svoj život? Aké nové hračky čakajú na nie tak celkom nevinné obete? A hlavne, povedal už mŕtvy Jigsaw svoje posledné slovo? Jednu z úloh v šiestej časti krvavej série získala víťazka súťaže Scream Queen hudobnej stanice VH1. Názov súťaže odkazuje na titul
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 97 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski