Sledovať film Šanghajskí rytieri online

Prehrajte si film Šanghajskí rytieri online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 954 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie Šanghajskí rytieri na !
  Trailer k filmu Šanghajskí rytieri   Sledovať Šanghajskí rytieri online
Žáner:
akční, dobrodružný, komedie
Réžia:
David Dobkin
Hrajú:
Jackie Chan (Chon Wang), Owen Wilson (Roy O'Bannon), Aaron Johnson (Charlie Chaplin), Tom Fisher (Artie Doyle), Aidan Gillen (Pán Nelson Rathbone), Fann Wongová (Chon Lin)
Krajina:
USA, Velká Británie, Česká republika
Rok výroby:
2003
Popis:
Londýn: Väčšia divočina ako Divoký západ. Jackie Chan a Owen Wilson v akcii!

Keď sa Wangov otec stane obeťou záhadnej vraždy, vydajú sa Wang a Roy po jeho stopách do Anglicka s vidinou spravodlivej odplaty. Wangova sestra Lin má rovnaký nápad a pri svojom pátraní odhalí celosvetovú konšpiráciu, ktorá má vyústiť do vyvraždenia celej kráľovskej rodiny - takmer nikto jej však neverí. Wang, ktorý musí pomstiť svojho otca a zároveň udržiavať romanticky založeného Roya čo najďalej od svojej atraktívnej sestry, zatiaľ s pomocou ochotného inštruktora Scotland Yardu a desaťročného pouličného chlapčaťa obracajú život vo viktoriánskom Anglicku naruby...
Hodnocenie:
63 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski