Sledovať film Sám vojak v poli online

Prehrajte si film Sám vojak v poli HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Sám vojak v poli na STV2!
  Sledovať Sám vojak v poli online
Žáner:
drama
Réžia:
Otto Haas
Hrajú:
Eduard Bindas, Jozef Budský, Eva Mária Chalupová, František Dibarbora, Mikuláš Huba, Eva Kristínová
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Televízna filmová adaptácia rovnomenného románu J.Dolď-Mychajlyka o špionážnej činnosti sovietskeho rozviedčíka počas 2.svetovej vojny.

Píše sa rok 1942. K nemeckej armáde prebieha ruský dôstojník a ohlási sa u plukovníka Berchtolda ako barón von Goldring, ktorého plukovník poznal na základe dávneho priateľského zväzku ich rodín .Prijíma baróna za svojho adoptívneho syna v nádeji, že by sa v budúcnosti mohol stať manželom jeho dcéry .Odvelí ho do južného Francúzska, kde sú Nemci nevítaní hostia a musia čeliť činnosti podzemného protinemeckého hnutia maquistov. Goldring si postupne získava dôveru nemeckého štábu a gestapa, ale aj Moniky, dcéry majiteľky penziónu, v ktorom je ubytovaný. Vzniká medzi nimi priateľstvo.
Hodnocenie:
85 %
Sletujte na:
STV2 STV2 Archív a všetky videá relácií televízie STV2 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski