Sledovať film Rozsudok smrti online

Prehrajte si film Rozsudok smrti HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, krimi, thriller, akční Rozsudok smrti na JOJ!
  Trailer k filmu Rozsudok smrti   Sledovať Rozsudok smrti online
Žáner:
akďż˝nďż˝, drama, krimi, thriller, akční
Réžia:
James Wan
Hrajú:
Kevin Bacon (Nick Hume), Garrett Hedlund (Billy Darley), Kelly Prestonová (Helen Humeová), Jordan Garrett (Lucas Hume), Stuart Lafferty (Brendan Hume), Aisha Tylerová (detektivka Wallisová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Na súde nedosiahol spravodlivosť, a tak ju vzal do vlastných rúk.

Uhladený manažér Nick Hume vedie takmer dokonalý život - má milujúcu manželku Helen a dvoch šikovných synov Brendana a Lucasa. Pri tankovaní na pumpe sa však so starším synom Brendan stanú obeťami iniciačného rituálu pouličného gangu a mladík Joe Darley zotne milovanému synovi hlavu mačetou. Nick dovtedy netušil, že také náhodné vraždy sú akousi vstupenkou do zločineckej partie. Keď má na súde dostať vrah iba rok, Nick sa rozhodne klamať a vezme spravodlivosť do svojich rúk. Obžalovaného prepustia na slobodu, ale vzápätí príde o život, keď ho Nick bez milosti zastrelí. Bol to však brat vodcu skupiny Billyho Darleyho, a tak sa začína krvavá vojna medzi zabijakmi a mužom, ktorý už nemá čo stratiť...
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski