Sledovať film Rozmary mocných online

Prehrajte si film Rozmary mocných online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1030 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Rozmary mocných na !
  Trailer k filmu Rozmary mocných   Sledovať Rozmary mocných online
Žáner:
komedie
Réžia:
Gérard Oury
Hrajú:
Louis de Funes (Don Salluste de Bazan), Yves Montand (Blaze), Alice Sapritchová (Dona Juanaová), Karin Schubertová (Královna), Alberto de Mendoza (Král), Don Jaime de Mora y Aragon
Krajina:
Francie, Španělsko, Itálie, Německo
Rok výroby:
1971
Popis:
Malá postava a veľké intrigy. Louis De Funès ako nezabudnuteľný Don Salluste v komédii Rozmary mocných.

Don Salluste je minister polície a financií- inú prácu ani robiť nevie. A je - tak ako mnohí mocní - tiež chamtivý a rád žije na vysokej nohe. Rád hromadí peniaze a rozhodne nie je proti, keď sa zlatky zo štátnej kasy slnkom vyprahnutého Španielska prídu do jeho vrecka. Je síce postavou najmenším z grandov na dvore, ale zároveň aj najnenávidenejším pre svoje lakomstvo a nenásytnosť. Lenže to všetko sa odrazu zrúti - jedna z dvorných dám ho falošne obviní. Kráľovná ho z dvora okamžite vypudí, odoberie mu ministerskú funkciu a aj titul rytiera Zlatého rúna. To by však Don Salluste nesmel byť dokonalým majstrom intríg a podvodov. Chce beh udalostí zariadiť tak, aby sa všetko, čo stratil, k nemu postupne zase vrátilo. V pomste mu má pomôcť jeho sluha Blaze. Podarí sa mu to?
Hodnocenie:
74 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski