Sledovať film Rozhovor s jinou ženou online

Prehrajte si film Rozhovor s jinou ženou online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Rozhovor s jinou ženou
  Trailer k filmu Rozhovor s jinou ženou   Sledovať Rozhovor s jinou ženou online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický, Romantická komedie
Réžia:
Hans Canosa
Hrajú:
Aaron Eckhart (ženich), Helena Bonham Carterová (nevěsta), Yury Tsykun (barmanna svatbě), Brian Geraghty (hotelový poslíček), Brianna Brownová (manželka), Thomas Lennon (Videographer)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Neviděli jsme se už někdy?

Čo sa môže stať, keď sa dvaja nie úplne cudzí ľudia stretnú na svadbe? Ako to celé môže dopadnúť, uvidíme vo filme MEDZI MUŽOM A ŽENOU, ktorý je postavený na dialógu muža a ženy. Príbeh pomaly odkrýva ich minulé i súčasné vzťahy a osudy. Úsmevný, smutný i romantický - taký je večer týchto dvoch v jednej hotelovej izbe. Dvaja ľudia a veľa slov - nechajte sa vtiahnuť do noci, o ktorej zároveň budete i nebudete chcieť, aby pre tých dvoch skončila...
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski