Sledovať film Román pro ženy online

Prehrajte si film Román pro ženy HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, romantickďż˝, romantický Román pro ženy na Markíza!
  Trailer k filmu Román pro ženy   Sledovať Román pro ženy online
Žáner:
komedie, romantickďż˝, romantický
Réžia:
Filip Renč
Hrajú:
Zuzana Kanóczová (Laura), Marek Vašut (Oliver), Simona Stašová (Jana), Stella Zázvorková (babička), Miroslav Donutil (Zemla), Laďka Něrgešová (Ingrid)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Román pro ženy je natočen podle stejnojmenného bestselleru Michala Viewegha.

Je jemne groteskným príbehom dvoch žien: dvadsaťročnej Laury, ktorá pracuje v redakcii dámskeho týždenníku Vyrovnaná žena, a jej ovdovelej matky, tlmočníčky a prekladateľky Jany. Obe ženy hľadajú toho pravého a stále sa im nedarí. Jana, ktorá kedysi chodila s jedným Čechom, a preto „typických“ Čechov úprimne neznáša, márne hľadá svojho vysnívaného cudzinca a útrpne odoláva tragikomickému dvoreniu dobráckeho suseda Žemlu. Laura sa po dvoch vzťahoch s lektorom angličtiny a mladým predavačom mobilných telefónov zamiluje do štyridsiatnika Olivera, ktorý je zamestnaný ako kreatívec v reklamnej agentúre. Východiskovou zápletkou celého filmu je fakt, že Oliver bol pred dvadsiatimi rokmi veľkou láskou Laurinej matky, inými slovami oným “typickým“ Čechom...
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski