Sledovať film Rodinné trampoty oficiála Tříšky online

Prehrajte si film Rodinné trampoty oficiála Tříšky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Rodinné trampoty oficiála Tříšky na CS Film!
  Trailer k filmu Rodinné trampoty oficiála Tříšky   Sledovať Rodinné trampoty oficiála Tříšky online
Žáner:
komedie
Réžia:
Josef Mach
Hrajú:
Saša Rašilov (Tríska), Jarmila Kurandová (Trísková), Antonín Šůra (Aloisův přítel Jirka), Rudolf II. Hrušínský (Odon, son), Stanislav Fišer (Julínek), Alena Kreuzmannová (továrníkova dcera Slávka)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1949
Popis:
Přísný otec vyráží s celou rodinou na letní byt do pohraničí a ani tam nikdo nezahálí.

Úředník bytového úřadu Tříška je svéráznou postavičkou malého domácího diktátora, dbajícího o dobré mravy v rodinně a pečlivě vykonávajícího svěřenou práci. Leč přijde den, kdy se pan oficiál nervově zhroutí pod návalem razítkování a rozhodne se získat ztracenou rovnováhu na dovolené, samozřejmě uprostřed své početné rodiny. Netrvá dlouho a rodina provázena řadou trampot, odjíždí na vesnici, a přitom netuší, že jejich trable teprve začínají. Ve vesnici jsou totiž omylem považování za očekávanou žňovou brigádu, a tak místo na ryby je oficiál nucen chodit na pole pomáhat při svážení obilí. Ač se tomu zpočátku vzpírá, nakonec najde v práci na poli zalíbení, zcela zapomene na svůj nevyrovnaný nervový stav a dokonce se rozhodne na vesnici zůstat.
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
CS Film CS Film Archív a všetky videá relácií televízie CS Film online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski