Sledovať film Robocop online

Prehrajte si film Robocop online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, science fiction, akční Robocop na TV4!
  Trailer k filmu Robocop   Sledovať Robocop online
Žáner:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, science fiction, akční
Réžia:
Paul Verhoeven
Hrajú:
Peter Weller (důstojník Alex J. Murphy / RoboCop), Nancy Allenová (důstojník Anne Lewisová), Dan O'Herlihy (starý muž), Ronny Cox (Dick Jones), Kurtwood Smith (Clarence J. Boddicker), Miguel Ferrer (Bob Morton)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Napůl člověk, napůl stroj - to je robot, vytvořený z tělesných pozůstatků zavražděného policisty a je v podstatě nezničitelný.

V Detroite riadi a financuje políciu firma OCP. Pri zásahu proti gangu padne policajt Murphy do rúk gangstrov, ktorí ho nemilosrdne rozstrieľajú. Lekári však zachránia jeho mozog a OCP uskutoční dlho pripravovaný plán - vytvoriť policajného kyborga, robota s ľudským mozgom a tvárou. Murphyho pravú identitu taja, všetci sa k nemu správajú skôr ako k stroju. Citový život sa však RoboCopovi, ako ho nazývajú, nepodarí potlačiť, a ustavične ho prenasledujú spomienky na predchádzajúci život. Hoci mu OCP naprogramovala, že nikdy nesmie vystúpiť proti členom firmy, Murphymu sa obnovia spomienky a dokáže prekonať svoj handikap...
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
TV4 TV4 Archív a všetky videá relácií televízie TV4 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski