Sledovať film Rivali online

Prehrajte si film Rivali online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, sport Rivali na !
  Trailer k filmu Rivali   Sledovať Rivali online
Žáner:
komedie, sport
Réžia:
Dennis Dugan
Hrajú:
Adam Sandler (Happy Gilmore), Christopher McDonald (Shooter McGavin), Julie Bowenová (Virginia Venit), Frances Bayová (babička), Allen Covert (Otto), Robert Smigel (IRS Agent)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Keby bolo keby, boli by sme v ...(

Ak by sa život hral na „keby“, tak by bol telesne postihnutý Happy Gilmore najlepší hokejista na svete. Ak ak nie najlepší, tak aspoň jeden z najlepších. Stačilo by, ak by vedel korčulovať. Jeho strely sú doslova geniálne a keďže ich môže využiť aj pri iných športoch, Happy prijíma ponuku trénera golfu. Golf však hrá len vyberaná spoočnosť a tej je nekonformný Happy tŕňom v oku. Lenže všetci vážení členovia blednú závisťou pri pohľade na Happyho hru a tak im nezostáva nič iného, len ho rešpektovať so všetkým, čo k nemu patrí. Čoskoro sa Happy dostáva na prvý profesionálny turnaj. Tam ho čaká dokonca aj zákulisný boj s bývalým majstrom golfu, ktorý sa nevie zmieriť s novou realitou. Kto by to bol povedal, že na golfovom turnaji môže byť taká zábava...
Hodnocenie:
69 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski