Sledovať film Rivali online

Prehrajte si film Rivali HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, drama, akční, životopisný Rivali na STV1!
  Trailer k filmu Rivali   Sledovať Rivali online
Žáner:
akďż˝nďż˝, ďż˝ivotopisnďż˝, drama, akční, životopisný
Réžia:
Ron Howard
Hrajú:
Chris Hemsworth (James Hunt), Daniel Brühl (Niki Lauda), Olivia Wildeová (Suzy Millerová), Alexandra Maria Laraová (Marlene Laudaová), Pierfrancesco Favino (Clay Regazzoni), David Calder (Louis Stanley)
Krajina:
USA, Německo, Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Zlatý vek Formuly 1, ktorého súčasťou bol životný príbeh Nikiho Laudu.

Niki Lauda a James Hunt - dokonalý profesionál versus neodolateľný playboy. Jedno však mali spoločné - neskrotnú túžbu po vítazstvách v závodoch plných zvratov, nebezpečia a blízkosti smrti. O sedemdesiatych rokoch minulého storočia sa hovorí ako o zlatej ére Formuly 1. Práve do tohto obdobia zaraďuje Ron Howard svoj nový film Rivali. Sleduje v ňom skutočný príbeh dvoch brilantných pretekárov a odvekých rivalov Nikiho Laudu a Jamesa Hunta a to ako v ich profesionálnom, tak aj v osobnom živote. Lauda sa spamätáva z takmer smrteľnej nehody a vracia sa späť do hry, aby si to s britským playboyom rozdal v pretekoch za titulom svetového šampióna.
Hodnocenie:
81 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski