Sledovať film Rekonstrukce online

Prehrajte si film Rekonstrukce online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1221 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Rekonstrukce
  Trailer k filmu Rekonstrukce   Sledovať Rekonstrukce online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Christoffer Boe
Hrajú:
Nikolaj Lie Kaas (Alex), Maria Bonnevieová (Simone/Aimee), Krister Henriksson (August Holm), Nicolas Bro (Leo), Ida Dwingerová (Monica), Helle Fagralidová (Nan Sand)
Krajina:
Dánsko
Rok výroby:
2003
Popis:
Romantická dráma. Jeho identita závisí od ženy, s ktorou prežil vášnivú noc...

Romantická dráma o mužovi, ktorý kvôli osudovej láske stratí minulosť a aby získal budúcnosť, musí všetku svoju vieru vložiť v lásku. Keď sa jedného večera Alexov pohľad v metre náhodne stretne s očami krásnej Aimee, nečakane vystúpi z vlaku a bez slova v ňom nechá svoju priateľku Simone. Po noci strávenej s Aimee sa Alex vracia domov, no s prekvapením zisťuje, že jeho byt zmizol. Priatelia ho nespoznávajú, celý jeho život a všetko, čo do stretnutia s Aimee dôverne poznal, sa zrazu vyparilo. Stal sa mužom bez minulosti. Jeho identita závisí od ženy, s ktorou prežil vášnivú noc, ale vôbec ju nepozná. Uveria milenci rodiacej sa láske, aby mohli spoločne začať žiť svoj život od začiatku? Vďaka originálnej snovej atmosfére a experimentálnym vizuálnym postupom film získal možstvo ocenení, medzi nimi aj Zlatú kameru a Prix Regards Jeune na MFF Cannes.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski