Sledovať film Pupendo online

Prehrajte si film Pupendo HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Pupendo na ČT1!
  Trailer k filmu Pupendo   Sledovať Pupendo online
Žáner:
komedie
Réžia:
Jan Hřebejk
Hrajú:
Jaroslav Dušek (Míla Břečka), Bolek Polívka (Bedřich Mácha), Eva Holubová (Alena Márová), Jiří Pecha (Alois Fábera), Vilma Cibulková (Magda Břečková), Lukáš Baborský (Matěj Mára)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2003
Popis:
Stačí si zaspomínať...

Hlavnou postavou príbehu je Bedřich Mára, žijúci so svojou manželkou Alenou a dvoma synmi v malom činžiaku na periférii Prahy. Pred rokmi musel z politických dôvodov opustiť miesto vedúceho ateliéru na Pražskej akadémii. Z tých istých dôvodov nie je vedený ani v oficiálnom Zväze výtvarných umelcov. Má znemožnené vystavovať a je odsunutý na perifériu záujmov a lukratívnych zákaziek. Opakom Beřichovej netypickej rodiny je rodina riaditeľa základnej školy Mílu Břečka. Súdruh Míla a jeho ambiciózna žena Magda, spolužiačka Bedřicha Máry z Výtvarnej akadémie, už istý čas plávajú hlavným prúdom. Pre svoje počínanie nachádzajú ospravedlnenie v tradičnom postoji tej doby:
Hodnocenie:
73 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski