Sledovať film Prometheus online

Prehrajte si film Prometheus HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, horor, science fiction, akční Prometheus na JOJ!
  Trailer k filmu Prometheus   Sledovať Prometheus online
Žáner:
akďż˝nďż˝, drama, horor, science fiction, akční
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Noomi Rapace (Elizabeth Shawová), Michael Fassbender (David), Charlize Theronová (Meredith Vickersová), Idris Elba (Janek), Guy Pearce (Peter Weyland), Logan Marshall-Green (Charlie Holloway)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Hľadanie nášho počiatku môže znamenať náš koniec.

Preslávený filmár legendárneho Votrelca Ridley Scott sa vo svojom novom filme Prometheus vracia k žánru, ktorému pomáhal písať pravidlá. Prometheus dáva divákom rozlúštiť rad otázok týkajúcich sa pôvodu Votrelca. Kto to bol? Odkaľ sa zobral? Aké bolo jeho poslanie? Aké technológie jeho druh vlastní? Prvotný nápad nakrútiť film Prometheus dostal Ridley Scott pri náhodnom opätovnom pozeraní scény z Votrelca. Tajomná bytosť, obrí tvor s roztrhnutou hruďou, ktorý pripomína človeka, ho naďalej znepokojovala a nedala mu spať, kým nevznikol scénar k Prometheovi. Dvaja mladí, úspešní archeológovia Eisabeth Shaw a Charie Holloway objavili na rôznych miestach Zeme niekoľko jaskynných piktogramov z dávnych civilizácií a postupne sa im podarilo rozlúštiť, že všetky piktogramy smerujú na jedno jediné miesto vo vzdialenom vesmíre. S týmom ďalších bádateľov sa tak na palube kozmickej lodi Prometheus vydávajú na cestu, na konci ktorej chcú nájsť odpovede na najzákladnejšie otázky ľudského bytia. Každý z nich má však rozdielnu motiváciu, prečo sa expedície zúčastniť. Elisabeth verí, že ľudstvo bolo stvorené vyššou mocou a chce sa stretnúť so stvoriteľmi a pochopiť pôvod ľudskej existencie, zatiaľ čo Holloway sa viac snaží uviesť veci na pravú mieru. Nikto z posádky však nie je pripravený na nepredstaviteľnú hrôzu, ktorá na nich čaká a netušia, že práve oni budú musieť zviesť desivý súboj o záchranu budúcnosti ľudskej rasy.
Hodnocenie:
70 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski