Sledovať film Profesionál online

Prehrajte si film Profesionál online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Profesionál
  Trailer k filmu Profesionál   Sledovať Profesionál online
Žáner:
Akční, Drama
Réžia:
Albert Pyun
Hrajú:
Tom Sizemore (Nettles), Dennis Hopper (Swann), Steven Seagal (Glass), Jaime Presslyová (Claire), Nas (Art Rice), Rozonda 'Chilli' Thomasová (Lilly)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Bomby existujú preto, aby vybuchli alebo dvaja odvážni policajti v boji s časom, ktorý odtikáva k výbuchu bomby ohrozujúcej celé mesto.

Nebezpečný terorista Swann, špecialista na bombové útoky, chystá veľkú akciu. Na stope mu však je detektív Ray Nettles, ktorému Swann zabil pri poslednej akcii partnera a navyše len nedávno prišiel o rodinu pri výbuchu auta. Nettlesovi sa podarí zatknúť Swannovu milenku, Claire, ktorá je špecialistkou na vývoj nukleárnych zbraní. Claire držia na polícii, ale Swann hrozí výbuchmi, ak ju neprepustia. Nastražených bômb je plné mesto policajný pyrotechnik Glass má plné ruky práce s ich zneškodňovaním. Napokon sa Nettles rozhodne využiť Claire ako návnadu...
Hodnocenie:
37 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski