Sledovať film Profesionál online

Prehrajte si film Profesionál online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Profesionál na !
  Trailer k filmu Profesionál   Sledovať Profesionál online
Žáner:
akční, drama, krimi, thriller
Réžia:
Georges Lautner
Hrajú:
Jean-Paul Belmondo (Josselin Beaumont dit 'Joss'), Jean Desailly (ministr), Cyrielle Claireová (Alice Ancelin), Marie-Christine Descouardová (Doris Frederiksen), Elisabeth Margoniová (Jeanne Baumont), Jean-Louis Richard (Le colonel Martin)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
1981
Popis:
Bývalý tajný agent uniká z vězení a hrozí, že splní starý úkol.

Francouzského tajného agenta Josselina "Josse" Beaumonta pošlou do jisté africké krajiny, aby tam "odstranil" diktátora Njala. Politická situace se však radikálně změní a předtím nepohodlný diktátor se stane pro francouzskou vládu důležitou osobností. Francouzská tajná služba Josse zradí a africká vláda ho odsoudí na dlouholetý trest za přípravu atentátu. Jossovi se po dvou letech podaří utéct, vrací se do Francie a úmyslně informuje bývalé nadřízené, že splní svůj původní úkol a zabije prezidenta Njala, který právě přicestoval na oficiální státní návštěvu. Tajná služba všemožně usiluje atentátu zabránit.
Hodnocenie:
77 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski