Sledovať film Probuzení online

Prehrajte si film Probuzení online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1021 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, rodinný Probuzení na !
  Trailer k filmu Probuzení   Sledovať Probuzení online
Žáner:
drama, rodinný
Réžia:
Dean Bennett
Hrajú:
Tom McCamus (Walter 'Wally' Gretzky), Victoria Snowová (Phyllis Gretzky), Tara Spencer-Nairnová (Kim Gretzky), Matthew Edison (Ian Kohler), Kristen Holden-Ried (Wayne Gretzky), Robert Bockstael (Butch)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Skutočný príbeh najslávnejšieho hokejového otca Waltera Gretzkyho o jeho boji s mozgovou chorobou, ktorá ho pripravila o spomienky na Waynove úspechy a jeho zásluhy na výchove hokejovej legendy. Tréner Walter Gretzky bol kľúčovou osobou pri vývoji talentovaného mladého hokejistu - jeho syna Wayna. Tragickou iróniou osudu bola mozgová príhoda, ktorú Walter utrpel iba zopár dní po svojich 53tích narodeninách v roku 1991. Walter stratil pamäť, nepamätal si úspechy svojho syna, ani svoju úlohu pri výchove tohto obrovského talentu. Nakrútené podľa memoárovej knihy Walter Gretzky: O rodine, hokeji a liečbe. Kanadský film je dramatizáciou Walterovej snahy obnoviť svoj vzťah k synovi, je dojímavou výpoveďou o rodinných medziľudských vzťahoch a vzťahu otca so synom...
Hodnocenie:
64 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski