Sledovať film Příšerákovi online

Prehrajte si film Příšerákovi HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online animovanďż˝, animovaný Příšerákovi na HBO3!
  Trailer k filmu Příšerákovi   Sledovať Příšerákovi online
Žáner:
animovanďż˝, animovaný
Réžia:
Holger Tappe
Hrajú:
Emily Watsonová (Emma), Jason Isaacs (Drákula), Nick Frost (Frank), Jessica Brown-Findlay (Fay), Celia Imrieová (Cheyenne), Catherine Tateová (Baba Yaga)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Tak trochu strašidelná rodinka.

Wishbonovci nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú. Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ešte len čakajú. Mamu Emmu si totiž vyhliadol samotný gróf Dracula za svoju budúcu partnerku. A tak pošle zlú čarodejnicu Babu Yagu, aby Emmu premenila na upírku. Yaga ale nedopatrením zmení na príšery aj zbytok rodiny. Frank sa stáva Frankensteinovým monštrom, Fay sa zmení na múmiu a malý Max na mocného vlkolaka. Rodina príšer sa vydáva po stopách čarodejnice s jediným cieľom: prinútiť ju, aby odčarovala prekliatie a všetkým vrátila ľudskú podobu. Cesta za rodinným šťastím je však plná úskalí a ostrých špicatých zubov.
Hodnocenie:
48 %
Sletujte na:
HBO3 HBO3 Archív a všetky videá relácií televízie HBO3 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski