Sledovať film Příliš vzdálený most online

Prehrajte si film Příliš vzdálený most HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, válečný Příliš vzdálený most na ČT2!
  Trailer k filmu Příliš vzdálený most   Sledovať Příliš vzdálený most online
Žáner:
akďż˝nďż˝, drama, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, válečný
Réžia:
Richard Attenborough
Hrajú:
Siem Vroom (Underground Leader), Marlies van Alcmaer (Underground Leader's Wife), Erik van 't Wout (Underground Leader's syn), Wolfgang Preiss, Hans von Borsody (Maj. Gen. Gunther Blumentritt), Josephine Peeper (Cafe servírka)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1977
Popis:
Velikášský plán odsouzený k nezdaru a nezměrné hrdinství obyčejných vojáků ve velkolepém válečném velkofilmu.

V roku 1944 sa Spojenci pokúsili dobyť Berlín a skrátiť tak vojnu. Ich plánom bolo získať most pri Arheime, ktorý by im otvoril prístupovú cestu do Nemecka. Generálporučík Browning chce dosiahnuť úspech operácie Tržnica za každú cenu, a tak neváha poslať vojská pod velením britského generálmajora Urquharta a amerického brigádneho generála Gavina na takmer istú smrť. Hazardná operácia stála Spojencov tisíce ľudských životov a nakoniec svoj cieľ nesplnila...
Hodnocenie:
74 %
Sletujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všetky videá relácií televízie ČT2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski