Sledovať film Přijela k nám pouť online

Prehrajte si film Přijela k nám pouť HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online hudba & umďż˝nďż˝, komedie, muzikďż˝ly, rodinnďż˝, muzikály Přijela k nám pouť na ČT1!
  Trailer k filmu Přijela k nám pouť   Sledovať Přijela k nám pouť online
Žáner:
hudba & umďż˝nďż˝, komedie, muzikďż˝ly, rodinnďż˝, muzikály
Réžia:
Věra Plívová-Šimková
Hrajú:
Renata Mašková (Markéta), Karel Ausprunk (hubeňour), Zuzana Bydžovská (Vendulka), Roman Čada (Janek), Jiří Ducháč (posel), Jan Dvořák (Pinda)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1973
Popis:
První český dětský muzikál Přijela k nám pouť je film s dětmi, o dětech a pro děti, s písničkami, tancováním a se spoustou příhod, které se udály díky příjezdu poutě na malou vesnici.

Prvý český detský muzikál Přijela k nám pouť je filmom s deťmi, o deťoch a pre deti. Je plný veselých pesničiek, tanca a množstva nezabudnuteľných príhod, ktoré sa udiali vďaka príchodu cirkusu na odľahlý vidiek. Rozpráva príbeh o nerozlučnom priateľstve dvoch dievčatiek a zároveň o súperení chlapčenských futbalových tímov zo susedných dedín. Ich hráči sa snažia sa pre seba získať svojho vrstovníka Janka, ktorý príde s cirkusantmi a hrá futbal skvele ako
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski