Sledovať film Prenasledovaný online

Prehrajte si film Prenasledovaný online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, záhady, thriller, fantasy Prenasledovaný na !
  Trailer k filmu Prenasledovaný   Sledovať Prenasledovaný online
Žáner:
drama, záhady, thriller, fantasy
Réžia:
Jaume Collet-Serra
Hrajú:
Liam Neeson (doktor Martin Harris), Diane Krugerová (Gina), January Jonesová (Elizabeth Harrisová), Aidan Quinn (jiný Martin Harris), Bruno Ganz (Ernst Jürgen), Frank Langella (Rodney Cole)
Krajina:
Velká Británie, Německo, Francie, Kanada, Japonsko, USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Vem si svůj život zpátky.

Dr. Martin Harris sa prebudí po štvordňovej kóme v nemocnici v Berlíne. Nič si nepamätá a najhoršie ešte len príde - vlastná manželka ho nespoznáva. Jeho identitu prevzal cudzí muž, ktorého nikdy predtým nevidel. Bez dokladov a bez jediného kontaktu sa v cudzej krajine snaží o nemožné - dokázať, že on je skutočný Martin Harris. Na úteku pred políciou, ktorá ho považuje za nebezpečného psychopata, a záhadným vrahom sa k nemu pridá sympatická imigrantka. Obaja sa stále viac zamotávajú do nebezpečnej siete nepochopiteľných zistení a faktov. Vynára sa stále viac a viac otázok o tom, kým v skutočnosti Dr, Harris je, resp. bol a obeťou akej konšpirácie sa stal...
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski