Sledovať film Pred svadbou nie! online

Prehrajte si film Pred svadbou nie! HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie, krimi, romantickďż˝, romantický Pred svadbou nie! na Markíza!
  Trailer k filmu Pred svadbou nie!   Sledovať Pred svadbou nie! online
Žáner:
komedie, krimi, romantickďż˝, romantický
Réžia:
David Mirkin
Hrajú:
Sigourney Weaverová (Angela Nardinová), Jennifer Love Hewittová (Wendy), Ray Liotta (Dean Cumanno), Jason Lee (Jack Withrowe), Anne Bancroftová (Gloria Vogalová), Jeffrey Jones (Pan Appel)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Zlomí vám srdce a seberou peněženku.

Matka s dcérou, Max a Page Connersové, tvoria dokonale zohraný tím. Ako sobášne podvodníčky sú skutočnými odborníčkami na to, ako vytipovaného muža obrať o čo najvyššiu sumu. Tentoraz sa im podarilo ošklbať obchodníka s kradnutými autami Deana Cumannoa, ktorého po nevydarenej svadobnej noci s Max pristihla novomanželka s mladučkou sekretárkou Page. Max kedysi prežila veľkú lásku, po ktorej jej zostala Page. Nechce, aby sa to isté stalo aj jej dcére. To sa však nepodarí - Page sa zaľúbi...
Hodnocenie:
64 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski