Sledovať film Prečo práve on? online

Prehrajte si film Prečo práve on? HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Prečo práve on? na JOJ!
  Trailer k filmu Prečo práve on?   Sledovať Prečo práve on? online
Žáner:
komedie
Réžia:
John Hamburg
Hrajú:
Zoey Deutch (Stephanie Flemingová), James Franco (Laird Mayhew), Tangie Ambroseová (Patty Dunneová), Cedric the Entertainer (Lou Dunne), Bob Stephenson (Jerry in Graphics), Bryan Cranston (Ned Fleming)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Mohla mít, koho chtěla.

Najhoršie sny sa môžu splniť napríklad aj na Vianoce. A presne to sa stalo Nedovi, ktorý prišiel s rodinou za svojou dcérou Stephanii a jej novým priateľom Lairdom do Silicon Valley, kde obaja pracujú. Tešil sa, že na sviatky bude rodina pokope a on sa zoznámi s partnerom svojej dcéry. Jediné, čo ho ale čaká, je totálny šok. Jeho milovaná dcéra, svetlo jeho života, si nabalila bláznivo potetovaného, brutálne úprimného, bezohľadne bezstarostného a úplne výstredného počítačového multimilionára. Laird nemá žiadne zábrany a všetky problémy rieši tým, že si ich vôbec nevšíma, alebo ich jednoducho prevalcuje. A teraz chce behom vianočných sviatkov získať požehnanie od rodičov svojej milej ešte predtým, ako ju požiada o ruku
Hodnocenie:
62 %
Sletujte na:
JOJ JOJ Archív a všetky videá relácií televízie JOJ online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski