Sledovať film Precious online

Prehrajte si film Precious online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 997 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Precious na !
  Trailer k filmu Precious   Sledovať Precious online
Žáner:
drama
Réžia:
Lee Daniels
Hrajú:
Gabourey 'Gabby' Sidibe (drahá), Mo'Nique (Mary), Paula Pattonová (slečna Rainová), Mariah Careyová (paní Weissová), Sherri Shepherdová (Cornrows), Lenny Kravitz (ošetřovatel John)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Život je tvrdý. Život je krátký. Život je bolestivý. Život je bohatý. Život je .... drahý.

Šestnásťročná Afroameričanka Precious Jones má ťažký život. Týra a ponižuje ju jej matka a čaká už druhé dieťa so svojim otcom. V škole má dobré známky bez toho, aby si ktokoľvek všimol, že v skutočnosti nevie čítať a písať. Napriek týmto krutým podmienkam sa Precious nikdy nevzdáva. Hoci nepozná význam slova "alternatívny", inštinktívne prijme ponuku na prestup do alternatívnej školy. Tam stretne trpezlivú učiteľku pani Rainovú. Aj vďaka tomuto stretnutiu nastúpi Precious na novú cestu...Film získal 2 Oscary a takmer osemdesiat ďalších ocenení.
Hodnocenie:
74 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski