Sledovať film Prechádzka v oblakoch online

Prehrajte si film Prechádzka v oblakoch HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama, romantickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, romantický, válečný Prechádzka v oblakoch na JOJ Plus!
  Trailer k filmu Prechádzka v oblakoch   Sledovať Prechádzka v oblakoch online
Žáner:
drama, romantickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, romantický, válečný
Réžia:
Alfonso Arau
Hrajú:
Keanu Reeves (Paul Sutton), Aitana Sánchez-Gijónová (Victoria Aragónová), Anthony Quinn (Don Pedro Aragón), Giancarlo Giannini (Alberto Aragón), Angélica Aragónová (María José Aragónová), Evangelina Elizondová (Guadalupe Aragónová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Romantický príbeh o klamstve, ktoré sa stalo kľúčom k láske a šťastiu dvoch zlomených sŕdc.

Paul Sutton sa vracia po skončení 2. svetovej vojny k svojej manželke. Ako väčšina ostatných vojakov, aj on sa narýchlo pred odchodom na front oženil, ale teraz zisťuje, že asi neurobil správne a jeho žena nie je tá pravá. Preto mladý muž odchádza, aby začal nový život niekde inde. Vo vlaku narazí na Victoriu Aragónovú, ktorá sa mu nakoniec zverí so svojím problémom. Je tehotná, a má strach vrátiť sa domov, k svojej rodine, mimoriadne ctiacej tradície. Pre jej despotického otca Alberta je nepredstaviteľné, že by mohla byť slobodnou matkou. Paul sa jej napokon ponúkne, že na pár dní môže hrať jej manžela. A tak prichádzajú do vinárskej oblasti Las Nubes v Mexiku, kde Aragónovci obhospodarujú vinice. Napriek prvotnému veľkému odporu jej otca, si postupne získa nielen srdce rodiny, ale aj Victorie...
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
JOJ Plus JOJ Plus Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Plus online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski