Sledovať film Potiche online

Prehrajte si film Potiche online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 974 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online komedie Potiche na !
  Trailer k filmu Potiche   Sledovať Potiche online
Žáner:
komedie
Réžia:
François Ozon
Hrajú:
Catherine Deneuveová (Suzanne Pujol), Gérard Depardieu (Maurice Babin), Fabrice Luchini (Robert Pujol), Karin Viardová (Nadege), Judith Godrecheová (Joëlle), Jérémie Rénier (Laurent Pujol)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Film je adaptáciou bezmennej hry Pierra Barilleta a Jean-Pierra Grédyho. Rok 1977, mestečko Sainte-Gudule na severe Francúzska. Suzanne Pujole je submisívna žena v domácnosti a oddaná manželka tyranského manžela - továrnika Roberta Pujola, ktorý svoj podnik na výrobu dáždnikov riadi železnou rukou. Zdá sa byť rovnako neprístupný a despotický ako k svojim zamestnancom, tak k deťom a manželke. Po štrajku, ktorý vyvolajú zamestnanci a následnom zosadení manžela, sa Suzanne nečakane ocitá vo vedení továrne a k všeobecnému prekvapeniu sa ukazuje ako žena činu a zdravého rozumu. Keď sa ale Robert vracia oddýchnutý a vo výbornej forme nazad, situácia sa začne komplikovať. Začne prežívať osobnú krízu, ku ktorej sa pridajú zdravotné problémy...
Hodnocenie:
64 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski