Sledovať film Poslušně hlásím online

Prehrajte si film Poslušně hlásím online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Poslušně hlásím
  Trailer k filmu Poslušně hlásím   Sledovať Poslušně hlásím online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Karel Steklý
Hrajú:
Rudolf II. Hrušínský (Josef Švejk), Svatopluk Beneš (nadporučík Lukáš), Jaroslav Marvan (Flanderka, strážmistr), Miloš Nedbal (generálmajor von schwarzburg), Fanda Mrázek (závodčí), Jaroslav Vojta (ovčák)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1957
Popis:
Komedie podle románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války.

Nadporučík Jindřich Lukáš odchádza so sluhom Josefom Švejkom vlakom do Českých Budějovíc. Dobrosrdečný, ale nekonečne urozprávaný Švejk spôsobí nepríjemnosť, keď urazí holohlavého pána, ktorý je v skutočnosti generálmajorom von Schwarzburgom. Keď ho vykážu z kupé, Švejk spolu so sprievodcom omylom zatiahnu za záchrannú brzdu. Švejka vysadia na stanici v Táboře, kde má o jeho potrestaní rozhodnúť prednosta (František Marek). Súcitný pán zaplatí za vojaka pokutu a dá mu peniaze aj na cestovný lístok, pretože vlak do Budějovíc už medzitým, samozrejme, odišiel.
Hodnocenie:
82 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski