Sledovať film Posledný skaut online

Prehrajte si film Posledný skaut online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, krimi, thriller Posledný skaut na !
  Trailer k filmu Posledný skaut   Sledovať Posledný skaut online
Žáner:
akční, krimi, thriller
Réžia:
Tony Scott
Hrajú:
Bruce Willis (Joe Hallenbeck), Damon Wayans (James Alexander Dix), Chelse Fieldová (Sarah Hallenbecková), Chelsea Fieldová (Sarah Hallenbeck), Noble Willingham (Sheldon Marcone), Taylor Negron (Milo)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Bruce Wilis v nelítostném střetu s fotbalovou mafií v americkém akčním filmu.

Najradšej by ich vyradili z hry. Oni sú však opačného názoru. Aj preto si tanečnica Cory najíma súkromného detektíva Joea Hallenbecka, aby ju chránil. Jej priateľ Jimmy je hráč amerického futbalu v tíme, ktorého manažér lieta v korupčných aférach. Zatiaľ vak o nich, okrem Cory a Jimmyho nikto nevie. Tento gamblujúci syndikát je však schopný pre bezpečie svojich nelegálnych zárobkov všetkého a ani Joe nestačí zabrániť vražde Cory. To už sa však s Joeom spojí Jimmy a v jej byte nachádzajú dôkazy svedčiace o špinavých praktikách manažéra Marconeho, do ktorých je zapletený aj senátor. Joe má jednoducho smolu. Netrvá dlho a Marcone ho nechá uniesť, kde mu s pokojom v hlase oznámi, aký osud ho čaká. Je tu však aj Jimmy, ktorý Joea dostane z nastraženej pasce. Joe je odhodlaný Marconeho zničiť za každú cenu...
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski