Sledovať film Poslední samuraj online

Prehrajte si film Poslední samuraj HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, dobrodružný, historický, válečný Poslední samuraj na ČT2!
  Trailer k filmu Poslední samuraj   Sledovať Poslední samuraj online
Žáner:
akďż˝nďż˝, dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, akční, dobrodružný, historický, válečný
Réžia:
Edward Zwick
Hrajú:
Ken Watanabe (Katsumoto), Tom Cruise (Nathan Algren), William Atherton (Winchester Rep), Chad Lindberg (Winchester Rep Assistant), Ray Godshall Sr. (Convention Hall Attendee), Billy Connolly (Zebulon Gant)
Krajina:
USA, Nový Zéland, Japonsko
Rok výroby:
2003
Popis:
Japonsku hrozí vojna medzi cisárom a klanmi samurajov...

Japonsko v roku 1870, kedy mohutnie občianska vojna. Cisárovým úsilím je zlikvidovať kastu samurajov, ktorí odmietajú dobrovoľne vydať svoje územie. Na pomoc cisárovi prichádza Nathan Algren, americký veterán mnohých bitiek v boji o nezávislosť, ktorý so sebou prináša nielen najnovšie zbrane, ale aj ochotu a vôľu naučiť armádu s nimi zaobchádzať. Lenže osud vie byť niekedy veľmi škodoradostný. Po prvej ostrej - a neúspešnej - bitke kapitána Algrena totiž samuraji unesú a namiesto istej smrti dostane príležitosť spoznať samurajský spôsob života. Algren je svetom samurajov stále viac fascinovaný, celkom podľahne ich tradíciám, motivácii a morálnemu kódexu. Čoskoro sa však schyľuje ku konečnému boju a Algren sa ocitne pred najdôležitejším rozhodnutím v živote. Na ktorú stranu sa má pridať?
Hodnocenie:
78 %
Sletujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všetky videá relácií televízie ČT2 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski