Sledovať film Popoluška online

Prehrajte si film Popoluška online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1221 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Popoluška
  Trailer k filmu Popoluška   Sledovať Popoluška online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Christian Duguay
Hrajú:
Vanessa Hessler (Aurora de Luca), Flavio Parenti (Sebastian Ausperg), Ruth-Maria Kubitscheková (paní Cooper), Natalia Wörnerová (Irene de Luca), Frank Crudele (Romolo), Ilaria Spada (Tina Martone)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2011
Popis:
Nadanú pianistku Auroru vychováva po smrti jej matky pri pôrode je otec, známy dirigent Valerio. V nádeji, že umožní svojej dcére opäť vyrastať v kompletnej rodine, sa ožení s jej vychovávateľkou Irenou. Aurora sa jedného zoznámi s tajomným Sebastianom, citlivým chlapcom zo susedstva, ktorý sníva o tom, že sa stane spisovateľom. Jej šťastie sa však zrúti, keď neočakávanie zomrie otec Valerio a Aurora ostane bez jeho ochrany v starostlivosti svojej macochy Ireny, ktorá ju chce pripraviť o rodinné dedičstvo...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski